CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Witaj, nazywam się Jan i pragnę Ci opowiedzieć, w jaki sposób udało mi się odzyskać moją byłą dziewczynę.

Odeszła ode mnie po trzech latach związku. Spotykaliśmy się przez dwa lata, zanim postanowiliśmy zamieszkać razem, i po roku mieszkania pod jednym dachem byliśmy szczęśliwi, tak przynajmniej mi się zdawało. Wszystko wydawało się być w porządku, aż nagle stwierdziła, że potrzebuje nieco przestrzeni, oraz że musi sobie przemyśleć nasz związek. A potem się wyprowadziła.

Krótko po tym dowiedziałem się, że zamieszkała z innym kolesiem, i że już wcześniej od jakiegoś czasu mnie z nim zdradzała.
Byłem zdruzgotany, kompletnie zszokowany. Nie miałem pojęcia, w życiu bym tego nie podejrzewał. Zraniło mnie to do głębi. Czułem się kompletnie rozbity.

Byłem gotów na wszystko, żeby tylko ją odzyskać. Błagałem ją, usiłowałem się z nią spotkać, proponując ślub, ale w kółko słyszałem tylko: „Proszę, po prostu o mnie zapomnij”.

Cóż, próbowałem o niej zapomnieć. Kiedy już się pozbierałem, po kilku tygodniach zmusiłem się, aby zacząć spotykać się z innymi kobietami, ale nie byłem w stanie sprawić, by zależało mi na kimkolwiek innym, do tego nie było to w porządku wobec kobiet, z którymi się umawiałem. Próbowałem zapomnieć skupiając się na grach komputerowych i spędzaniu czasu ze znajomymi, lecz z biegiem czasu zrozumiałem, że to nie pomaga. Nawet uczęszczałem na terapię, ale coach relacji nie pomógł mi ani trochę z moim problemem.

Każdego dnia coraz bardziej nie dawała mi spokoju. Chciałem tylko znowu z nią być, ujrzeć jej twarz po przebudzeniu i usłyszeć „Dzień dobry” jej niedobudzonym jeszcze głosem.

Jedyne, czego w życiu chciałem, to ją odzyskać, odzyskać jej miłość. Bez względu na koszty.

Zupełnie, jakby los rozdawał karty, pewnego dnia natrafiłem na wideo jakiegoś gościa z Estonii. Jest on terapeutą specjalizującym się akurat w pomaganiu facetom w odzyskaniu dziewczyny, która od nich odeszła. Od lat odnosi w tej dziedzinie sukcesy w sieci, i bardzo się cieszę, że się na niego natknąłem. Nazywa się Alex Bert.

Te wideo dało mi nadzieję, zacząłem czuć, że wciąż mam szansę. Coaching Alexa odmienił moje podejście do niej, styl pisania do niej, a także zachowanie przy niej, i wiecie co? To zaczęło działać! Po zaledwie kilku dniach korzystania z metody Alexa w końcu dostałem od niej odpowiedź, że za mną tęskni. W niecały tydzień później umówiliśmy się na kawę.

Nigdy nie zapomnę tej tęsknoty w jej oczach, i jak się pewnie domyślasz, wylądowaliśmy potem w łóżku. I obudziliśmy się też razem. Wysłała temu drugiemu SMS, że to była pomyłka, i tym razem to on musiał przeczytać: „Proszę, po prostu o mnie zapomnij”.

Minęły już prawie dwa lata, a my wciąż jesteśmy razem. Nie wiem, jak mógłbym podziękować za to Alexowi, dosłownie mnie uratował, on uratował nas. Już wielu osobom poleciłem obejrzenie tego wideo, i wszyscy mi za to dziękowali. To doprawdy działa.

Powodzenia w odzyskiwaniu miłości
Jan
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML

* Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого человека.
Этот дисклеймер относится к каждому отзыву, приведенному на моем сайте.

© The e-learning group Ltd., Estonia, 
2009-2023